صفحه2

در حال بارگذاری 30 رکورد بعدی

الکتروموتور ضد انفجار ABB آلمان

الکتروموتورهای چینی گوانگلو ( GUANGLU )

شافت مستقيم چينى

گيربكس حلزونى yilmaz

گيربكس كرامپينيون yilmaz

گيربكس خورشيدى اصفهان دور متغير

گيربكس آويز sew

پمپ وكيوم روغنى zinisan

پمپ های وکیوم زینسان با داشتن ظرفیت های مختلف و میزان خلاء بالا، ابزاری ایده آل برای استفاده در طیف وسیعی از صنایع می باشند. وجود اهرم خودکار در پمپ وکیوم روغنی zinisan از هرگونه نشتی هوا به محفظه های وکیوم در شرایط مختلف جلوگیری می کند. کار اصلی در پمپ وکیوم zinisan توسط حرکت دورانی پره ها و تیغه ها و تولید نیروی گریز از مرکز داخل سیلندر انجام می شود. حرکت رفت و برگشتی پره ها در این فضا ها و قرارگیری آنها در نقطه مکش، باعث ایجاد عمل وکیوم می شود.

پمپ روغن داغ متحد

پمپ اسید

پمپ دنده اى YILDIZ

الکتروموتور ضدانفجار SIEMENS آلمان

الکتروموتور Kaijieli

شافت مستقيم ايرانى

گيربكس هاى حلزونى چينى

گيربكس كرامپينيون sew

گیربکس خورشيدى Reggiana

پمپ وکیوم آب در گردش متحد

این پمپ وکیوم در صنایع سنگین استفاده می شود و انواع در انواع مختلف از ظرفيت 25 متر مكعب بر ساعت تا 1000 متر مكعب بر ساعت تولید می شود. و در صورت نیاز تولید با متریال استیل نیز امکان پذیر می باشد. پمپ وکیوم آب در گردش به دو صورت كوپل مستقيم و شاسى و كوپله تولید و ارائه مى شود. با توجه به مزایای متعدد پمپ وکیوم آب در گردش مانند: • جابه جایی گاز های و مایعات • عدم اصطکاک بین قطعات مکانیکی • تک محوره بودن استفاده از آن در حال افزایش است.

پمپ روغن داغ NORM ترکیه

پمپ دنده ای

پمپ زمينى pentax

پمپ عمودی LOWARA

پمپ خطی LOWARA

پمپ كف كش LOWARA

پمپ لجن كش DAB

بوستر پمپ LOWARA

اینورتر اشنایدر

جهت تامین نیروی برق بسیاری از ابزار و ماشین آلات اینورتر اشنایدر در نقش مبدل جریان مستقیم برق به متناوب وارد عمل می شود. اینورتر اشنایدر به صورت هوشمند میزان بار وارد بر موتور را تخمین زده و به همان میزان جریان برق را وارد کرده و قابلیت تغییر سرعت موتور های سه فاز را نیز دارد. اجزای مدارهای پایه ی اینورنراشنایدر شامل : • نوسانگر • مدار کنترل • مدار درایو برای دستگاه های قدرت • دستگاه های سوئیچینگ • ترانسفورماتور

پمپ خطی EBARA

پمپ كف كش تكنو صنعت

پمپ لجن كش اسپيكو

در حال بارگذاری 30 رکورد بعدی