پمپ روغن داغ مگاکو

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

پمپ روغن داغ مگاکو
پمپ روغن داغ ( پمپ سانتریفیوژ روغن، پمپ انتقال روغن یا پمپ سیرکوله روغن ) برند مگاکو، از نوع سانتریفیوژ بوده و معمولا برای جابجایی و سیرکوله کردن روغن داغ یا آب با دمای بالا کاربرد دارند. پمپ روغن داغ توانایی پمپاژ روغن تا دمای  300 درجه سانتی گراد را دارا می باشد.
این پمپ از نوع گریز از مرکز با طرح مخصوص بوده و برای پمپاژ و گردش روغن داغ تا دمای C ْ۳۰۰ استفاده می شود .ساختمان این پمپ بصورت افقی یک طبقه و یک مکشه گریز از مرکز با محفظه حلزونی می باشد . ابعاد اصلی و مشخصات کاری پمپ مطابق استاندارد EN 733 می باشد . پروانه پمپ از نظر هیدرولیکی بالانس بوده و به صورت یکسر آویز نصب می شود. محفظه حلزونی از نوع پایه دار بوده و محفظه یاتاقان نیز بدون پایه می باشد .
این پمپ دارای دو عدد بلبرینگ شیار عمیق مطابق استاندارد DIN 625 بوده و قادر است انواع روغن تا دمای C ْ۳۰۰ را پمپاژ نماید . جهت مکش، افقی و رانش، عمودی بوده و فلنجها مطابق استاندارد DIN1092 – ۲ – PN10 می باشد. آببندی محور این پمپ از دو بخش تشکیل شده است در محفظه آببندی پمپ که بر روی سرپوش محفظه قرار دارد، برای آببندی محور از نوار گرافیتی نسوز استفاده شده است و در انتهای محفظه یاتاقان نیز آببند مکانیکی نصب می گردد.

کاربردهای پمپ های روغن داغ:
صنایع شیمیایی و داروئی، صنایع غذایی،  صنایع پلاستیک،  صنایع نساجی، چرم و کاغذ ، صنایع رنگ، صنایع الکتریکی، صنایع فولاد

لیست نظرات

محصولات مرتبط