الکتروموتور ضد انفجار ABB آلمان

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

الکتروموتورهای ضد انفجار ABB و مکانیزم عملکرد آن
مکانیزم طراحی این الکتروموتورها برای محیط های محصور طراحی شده است نکته اساسی برای این موتورها این است که باید از بروز جرقه در محیطی که می تواند حاوی مواد و گازهای قابل اشتعال باشد خودداری کند. موتورهای ضد جرقه برای محیط های بسته، دارای وزن بالا و ابعاد و اندازه بزرگ هستند طراحی آنها طوری است  که در حداکثر توانایی موتور در برابر خوردگی و درجه حرارت و گرم شدن بیش از اندازه مقاوم می باشد . سازندگان اتصالات و فلنج لوازم آلات جانبی آنها را طوری می سازند که از نفوذ هر شی  به داخل الکتروموتور ممانعت می کند. همچنین محفظه کوچکی دارند که به هنگام وقوع انفجار داخلی بخارات داغ گازهای حاصل از انفجار رها شده و فرصت سرد شدن پیدا می کنند و به اندازه ای سرد شوند که باعث انفجار مجدد نشوند.
     
الکتروموتورهای ضد انفجار طوری طراحی شده اند که با محیط بیرون هیچ گونه ارتباطی نداشته باشند و در شرایط ایزوله نسبت به محیط اطراف در برابر شرایط محیط و سرد شدن از بروز جرقه و انفجار جلوگیری می کند.

کلیه مدل های ضد انفجار الکتروموتور ABB با پوسته ی چدنی و با امنیت بالا عرضه می گردد.زیرا الکتروموتور پوسته آلومینوم با توجه به نوع ساختار آن و وزن کم و ضخامت نازک بدنه آن مناسب برای این شرایط کاری نیست.

شرکت مگاکو به کمک تیم پشتیبانی خود مشاوره گسترده ای در زمینه خرید اینورتر اشنایدر ارائه داده و در بررسی خطاهای اینورتر Schneider یاری دهنده می باشد. به منظور دریافت لیست قیمت اینورتر اشنایدر و مشاوره های قبل از خرید می توانید با شماره 021-33994627 تماس حاصل فرمایید.

لیست نظرات

محصولات مرتبط