پمپ لجن كش اسپيكو

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

پمپ لجن کش 2 اینچ مخصوص پمپاژ آبهـای کـثیـف و آلوده
(حاوی مواد ساینده)

موارد استفاده:

پمپ مدل SI با پروانه نیمه باز برای انتقال آبهای گل آلود که حاوی ماسه های ریز و ساینده می باشند و همچنین جابجایی آبهـــــای زائــــد بــاران و سیلابهـــا ، آبهـــای چاهکهــای مخابراتـــی و شهرداریهـــا انتقال پسابهای گودالها در حین زهکشی ، آبیاری مزارع ، انتقال آبهای جوییها و نهرها مورد استفاده قرار می گیرد .

این لجن کش 2 اینچ مخصوص کشاورزی ، مهندسی فاضلاب ، شرکتهای مخابراتی ، شهرداریها ، شرکــت متـرو ، مهنـدسیــن راه و ساختمـان ، شرکتهـای سد ســــازی و جـاده ســازی و پـــی کنـی ، مصارف عمومــی خانـگـــی و صنعتــی وشرکتهای حفاری می باشد.


مشخصات پمپ :
1) پمپ لجن کش 2 اینچ  اسپیکو مدل SI25 در دو مدل تکفاز 220 ولت و سه فاز 380 ولت طراحی و ساخته شده است .
2) بدنه آن از آلومینیوم و پروانه و متعلقات اصلی پمپ لجن کش از چدن مخصوص داکتیل ساخته شده که در مقابل ضربه و خوردگی دارای مقاومت زیادی می باشند.
3) پس از ساخت و آزمایش نهایی بدنه آن  قبل از رنگ در حوضچه های مخصوص ، چربی گیری و سپس اسیدکاری شده قرار می گیرد. تا در مقابل خوردگــی نمکهــای محـلـول در آب مقاومت زیــادی داشته باشد.
4) پروانه و متعلقات اصلی پمپ لجن کش از چدن مخصوص داکتیل ساخته شده که در مقابل ضربه و خوردگی دارای مقاومت زیادی می باشند.
5) استفاده از رنگ اپوکسی مخصوص (رنگ مخصوص بدنه کشتی ) در تمام قطعات چدنی برای مقاومت بیشتر در مقابـل خـوردگی و زنگ زدگـی.
 6) در کلیه پمپهای لجن کش اسپیکو از کابل مخصوص لاستیکی از نوع H07RN8 - F از شرکت Aristoncavi-S.P.A ایتالیا برای استقامت زیاد در مقابل رطوبت و نمکهای محلول در سیال و همچنین محیط اسیدی و یا بازی لجنها استفاده شده است .
7) کلیه قطعات ریخته گری شده توسط متخصصین آلیاژ سازی شده تا مک و سوسه در قطعات وجود نداشته باشد، با این وجود شرکت اسپیکو کلیه قطعات حساس ریخته گری شده خود را توسـط رزین مخصوص، نشتی گیری می نماید تا بدینوسیله درصد نفوذ آب به داخل الکترو موتور به صفر برسد.
 8) استفاده از سیلهای مکانیکی ضدسایش (سیلیکون کارباید) با کیفیت مناسب که عمر پمپ را بالا برده است.
9) استفاده از شفت و پیچهای استیل که مقاومت زیادی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی دارند.
10) استفاده از رتور و استاتور ایتالیایی ساخت شرکت METRA S.P.A با سیم پیچی مخصوص همراه با اورلود حرارتی آلمانی شرکت Thermic در مدلهای تکفاز و همچنین استفاده از خازنهای ایتالیایی ساخت شرکت Ducati.S.P.A و سیلهای مکانیکی  ایتالیایی ساخت شرکت Umbra.S.P.A و همچنین واشرهای لرزه گیری ایتالیایی ساخت شرکت Filtomatic.S.P.A  و بلبرینگهای ژاپنی ساخت شرکت Nachi کیفیت پمپهای تولیدی اسپیکو را با توجه به ساختار ولتاژ ایران با کیفیت فوق العاده برتر و همگام با استاندارد اروپایی به مصرف کنندگان عرضه می کند.
11) در طراحی  پمپهای اسپیکو  برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالابردن عمر سیلهای مکانیکــی محفظــه ای مملو از روغــن مخصـوص بیــن پمپ و الکتـروموتـور درنظـر گرفتـه شـده است کـه توسط ۲عـــدد سیل مکانیکی مخصوص و ۲ عدد کاسه نمد روغن کاملاً آب بندی می شودکه شرایط نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر می رساند و امکان بازدید روغن داخل آن توسط پیچ آلن نمره ۸ در بغل و پایین پمپ امکان پذیر است.
12) کلیه پمپهای اسپیکو دارای یک سریال مشخص می باشند که شماره شناسایی پمپ شمـا محسوب می گردد که بر روی بدنه حکاکی شده است.
13) کلیه تولیدات شرکت اسپیکو با توجه به شرایط مندرج در کارت ضمانت همراه ، به مدت 6 ماه تمام از تاریخ فاکتور و یا یک سال از تاریخ ساخت گارانتی می گردد.

لیست نظرات

محصولات مرتبط