پمپ عمودی EBARA

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

پمپ عمودی ابارا

پمپ ابارا از جمله شرکت های زیر مجموعه کمپانی ابارای ژاپن است که با مشارکت ابارای ژاپن، در سال 1373 در ایران تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت در ایران بطور کلی، ارائه خدمات و محصولات ابارا در سطح کشور و کشورهای هجوار است.
تنوع وسیع پمپ های ابارا باعث ایجاد طیف وسیعی از صنایع به عنوان مشتریان ابارا گشته است. از جمله این صنایع می توان به آبیاری و زهکشی، صنایع غذایی، آب و فاضلاب، تصفیه آب، نیروگاه های حرارتی و هسته ای، صنایع استیل، نفت و گاز و کارخانجات مواد شیمیایی، شوینده، پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، تجهیزات آب شیرین کن و بویلر اشاره کرد.
شرکت ابارا ایران در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات را به شرح زیر ارائه میکند:
انواع پمپ های خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های CDA,PRA,CMA,AGA,CMRو CMC
انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ ابارا مانند مدل های MD, FSA و MMD که برای افزایش فشار، سیستم های گرمایشی، تهویه مطبوع، تامین آب شهری،پمپاژ آب داغ و سرد و آتشنشانی مناسب هستند.
انواع پمپ های استیل ابارا مانند مدل های CDX,JEM,DWO و COMPACTکه برای مصارف صنایع دارویی، غذایی، پمپاژ آب مخلوط با مواد خورنده، تصفیه آب و سیستم های گرمایشی و سرمایشی کاربرد دارند.
• انواع پمپ های استیل ابارا مانند مدل های 3LD,3LM,EVM و3LPF که در صنایع دارویی، شیمیایی، تصفیه آب، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، آبرسانی، آتشنشانی و تغذیه دیگهای بخار و دستگاه های RO کاربرد دارند.
• انواع پمپ های خطی ابارا مانند مدل های LPSوMR و ETHERMA که برای سیستمهای گرمایشی و سرمایشی خانگی و صنعتی، سیستم های تهویه مطبوع و پکیج های حرارتی مناسب هستند.
• انواع پمپ های مستغرق ابارا مانند مدل های IDROGO,RIGHT,BEST وMULTIGO که برای انتقال آب های تمیز از چاه ها و استخر ها و تخلیه پساب های فاضلاب مناسبند. از جمله مدل های دیگر ابارا که برای سیستم های فاضلاب و آبهای آلوده به همراه ذرات معلق،ایستگاه فاضلاب منازل، هتل ها، تخلیه فاضلاب صنعتی مناسب هستند، مدل های DML, DF, DW و DL میباشند.
• انواع مدل های شناور ابارا که برای انتقال آب از چاه های عمیق و نیمه عمیق به منظور آب رسانی و تقویت فشار برای کاربردهای زراعی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و شناورهای استیل EBS میشوند.
انواع مدل های سفارشی ابارا که با توجه به نیاز طراحی و ساخته می شوند.

واحد پروژه های شرکت مگاكو،به عنوان نماينده فروش ebara آمادگی ارائه مشاوره فنی و تامین انوع پمپ های استاندارد و پروژه ای شرکت ابارا که در بخش های مختلف صنعت و پروژه ها استفاده می شود را دارد.
براى اطلاع از پمپ مورد نياز خود از برند ebara و مشاوره جهت انتخاب با كارشناسان مگاكو تماس حاصل نماييد.
مگاكو به عنوان نماينده فروش پمپ هاى برند ebara در زمينه تاسيسات و صنعت همراه شما مصرف كنندگان گرامى ميباشد.

لیست نظرات

محصولات مرتبط